Dag 2 - 5: Orlando
Bezoek aan de verschillende attractieparken met o.a. Disney World, Sea World, Universal Studios, Kennedy Space Center, Volcano Bay,…
Orlando is een shopping paradijs met indrukwekkende “Outlet Malls”
Uiteraard is een bezoek aan Daytona ook mogelijk, gekend voor zijn Speedway, u kunt er ook met de auto op het strand rijden.
Dag 6: Orlando - Clearwater
Rit langsheen de Golf van Mexico. U overnacht in Clearwater Beach.
Dag 7: Clearwater
Strandverblijf en eventueel bezoek aan Tampa met o.a. Busch Gardens.
Dag 8: Clearwater - Fort Meyers
U bezoekt St. Petersburg met o.a. Salvador Dali Museum en Fort Myers met o.a. Edison Museum. Mogelijkheid voor een kort bezoek aan Captiva Island, een schiereiland. Overnachting in Fort Myers (of Naples).
Dag 9: Fort Meyers - Key West
U ontdekt vandaag de Everglades. Op verschillende plaatsen heeft u de mogelijkheid om met een “vliegboot” over de moerassen te “vliegen”.
U bereikt “The Keys”, een keten van subtropische eilandjes verbonden door de US 1 of The Overseas Highway. U logeert op het laatste eiland nl. Key West.
Dag 10: Key West
Key West is een excentrische, tropische stad die qua sfeer eerder Caraïbisch dan Amerikaans is. Hier kan je langs de winkeltjes op Duval Street slenteren of het meest zuidelijke punt en het meest zuidelijke huis van Noord-Amerika bezoeken.
Key West is ook gekend als het mekka van de watersporten, snorkelen, duiken, jetski, kajak en parasailen behoren hier zeker tot de mogelijkheden.
Dag 11: Key West - Miami
Via een korte rit langsheen de US 1 Highway bereikt u Miami waar u logeert in de omgeving van South Beach.
Dag 12 - 13: Miami
Vandaag kan u Miami ontdekken met o.a. Key Biscayne, Little Havana, Coconut Grove en Bayside Marketplace. Uiteraard wandelt of fietst u even doorheen South Beach via Collins Avenue en Ocean Drive.
Dag 14: Miami - Brussel
Terugvlucht naar Brussel